2.5.2013

Aktualita

Sobota 25. listopad 2017

Novinky Strážce katastru – podzim 2017

Dobrý den ze Strážce katastru!

Protože barvy podzimu jsou i barvami Strážce katastru, již tradičně Vám touto dobou dáváme vědět, co je nového.

Strážce katastru chrání klienty AXA Assistance

Ze spolupráce se součástí koncernu AXA, jedné z největších pojišťovacích skupin na světě, těží její klienti, jejichž nemovitosti jsou nyní hlídány Strážcem katastru. Společnost AXA Assistance ke spolupráci uvedla: „Díky službě Strážce katastru může naše společnost nabídnout klientům nadstandard, který by jinde nedostali.“

Podvodům v katastru neodzvonilo

Počátkem roku jsme informovali, že za podvod se závětí dostala pražská advokátka znovu osm let vězení. Další podvod z Liberecka a Mladoboleslavska řešil jiný soud. Vedle toho podvodům známým z katastru čelil i obchodní rejstřík. Strážce katastru zůstává i nadále na Vaší straně, aby Vás včas informoval a ochránil.Dejte nám vědět, jak se Vám Strážce katastru líbí! Stejně tak oceníme Váš názor na cokoliv co souvisí se Strážcem katastru. Už nyní připravujeme řadu dalších vylepšení pro ještě jednodušší sledování změn v katastru nemovitostí. Rádi mezi připravované změny zařadíme i Vaše náměty!

Záleží nám na tom, aby Vám Strážce katastru sloužil přesně dle Vašich představ. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Strážce katastru – hlídač katastru, který Vám aktivně naslouchá