2.5.2013

Aktualita

Pondělí 31. říjen 2016

Novinky Strážce katastru – podzim 2016

Dobrý den ze Strážce katastru!

Sami jste Strážci katastru navrhli různá vylepšení. My jsme je obratem zapracovali. Jen díky Vám je Strážce katastru každým dnem lepším a užitečnějším nástrojem pro Vás.

Protože barvy podzimu jsou i barvami Strážce katastru, již tradičně Vám dáváme vědět, co jsme vylepšili.

Volitelné upozornění při nízkém kreditu

Nově si můžete v Nastavení sami zvolit úroveň kreditu, při které Vám Strážce katastru zašle upozornění na nízký kredit. Můžete tak kredit včas doplnit, aby nedošlo k pozastavení hlídání Vašich nemovitostí. Stačí v Nastavení kliknout na počet kreditů a nastavit hodnotu, která Vám vyhovuje:Po přidání nové nemovitosti obdržíte výchozí výpis z katastru

Po přidání nemovitosti Vám Strážce katastru nově zasílá výpis nově přidané nemovitosti. Máte tak přehled o výchozím stavu dané nemovitosti, který bude Strážce katastru hlídat. Pokud nalezne jakoukoliv změnu oproti tomuto výchozímu stavu, upozorní Vás. V případě zadání nesprávné nemovitosti se také díky tomuto výpisu dozvíte o omylu a můžete následně danou nemovitost vymazat a přidat správnou.Dejte nám vědět, jak se Vám novinky líbí! Stejně tak oceníme Váš názor na cokoliv co souvisí se Strážcem katastru. Už nyní připravujeme řadu dalších vylepšení pro ještě jednodušší sledování změn v katastru nemovitostí. Rádi mezi připravované změny zařadíme i Vaše náměty!

Záleží nám na tom, aby Vám Strážce katastru sloužil přesně dle Vašich představ. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Strážce katastru – hlídač katastru, který Vám aktivně naslouchá