2.5.2013

Aktualita

Pondělí 8. září 2014

Novinky Strážce katastru – září 2014

Protože barvy blížícího se podzimu jsou i barvami Strážce katastru, opět jsme pro Vás připravili mnoho vylepšení služeb sledování změn v katastru.

Již nyní je Vám k dispozici kompletně nové komfortní prostředí pro práci s Vašimi nemovitostmi, které bleskově rychle ukládá všechna Vaše nastavení. S okamžitým účinkem tak můžete nemovitosti nejen přidávat a mazat, ale také pozastavovat jejich kontrolu či měnit interval jejich kontroly. Okamžitě se také zobrazí informace o datu další kontroly dané nemovitosti.

Vyzkoušejte nové prostředí a dejte nám vědět, jak se Vám líbí! Stejně tak oceníme Váš názor na cokoliv co souvisí se Strážcem katastru. Už nyní připravujeme řadu dalších vylepšení pro ještě jednodušší sledování změn v katastru nemovitostí. Rádi mezi připravované změny zařadíme i Vaše náměty!

Dejte nám svůj LIKE – vyplatí se to!

Jděte na www.facebook.com/strazcekatastru a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Jako poděkování od nás dostanete 10 kreditů! Pro přičtení kreditů prosím zašlete email (z emalové adresy použité pro registraci služeb Strážce katastru) na info (a) strazcekatastru.cz se slovem „LIKE“ a zůstaňte naším fanouškem po celou dobu užívání Strážce katastru.

Záleží nám na tom, aby Vám Strážce katastru sloužil přesně dle Vašich představ. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.